تلفن:
چین DWDM Mux Demux سازنده
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

کیفیت FWDM CWDM DWDM Mux Demux & CWDM Mux Demux تولید کننده

فهرست دسته بندی ها :
محصولات بالا

ما هستیم کیفیت خوب تامین کننده از DWDM Mux Demux, CWDM Mux Demux, EPON GPON از چین.

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16 Channels Multiplexer و Demultiplexer حراج

LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16 Channels Multiplexer و Demultiplexer

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & 1GE 1FE Ports Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON با WIFI + دو Attennas حراج

1GE 1FE Ports Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON با WIFI + دو Attennas

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & FTTH فیبر نوری EPON GEPON OLT 10G 4 پورت WEB مدیریت سازگار با Huawei ZTE حراج

FTTH فیبر نوری EPON GEPON OLT 10G 4 پورت WEB مدیریت سازگار با Huawei ZTE

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & 16 پورت EPON GPON OLT MCUD MPWD GPFD FTTH برای اصلی Huawei MA5608T حراج

16 پورت EPON GPON OLT MCUD MPWD GPFD FTTH برای اصلی Huawei MA5608T

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & تک خروجی EDFA نوری تقویت کننده / CATV FTTH مینی نوری گیرنده حراج

تک خروجی EDFA نوری تقویت کننده / CATV FTTH مینی نوری گیرنده

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & 1000 مگاهرتز Catv Micro Ftth نوری Node 2 خروجی Ports CATV AGC WDM برای سیستم GEPON حراج

1000 مگاهرتز Catv Micro Ftth نوری Node 2 خروجی Ports CATV AGC WDM برای سیستم GEPON

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & سوئیچ شبکه Ethernet Gigabit Mini Gateway FTTH 10 / 100M 8FE Poe Network Switch حراج

سوئیچ شبکه Ethernet Gigabit Mini Gateway FTTH 10 / 100M 8FE Poe Network Switch

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & صنعتی سریع اترنت رسانه تبدیل 1 فیبر + 8 لان 2 سال گارانتی حراج

صنعتی سریع اترنت رسانه تبدیل 1 فیبر + 8 لان 2 سال گارانتی

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & ماژول فرستنده اپتیکال 1310 نان EPON OLT SFP PX2 ماژول نوری 1.25 G 20Km حراج

ماژول فرستنده اپتیکال 1310 نان EPON OLT SFP PX2 ماژول نوری 1.25 G 20Km

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & PLC فیبر نوری Splitter 1x8 SC فیبر نوری کاست LGX نسبت تقسیم سفارشی حراج

PLC فیبر نوری Splitter 1x8 SC فیبر نوری کاست LGX نسبت تقسیم سفارشی

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & ضد آب Bunchy فیبر نوری Patch Cord G657A SC ST APC PC حالت تک Simplex PVC / LSZH حراج

ضد آب Bunchy فیبر نوری Patch Cord G657A SC ST APC PC حالت تک Simplex PVC / LSZH

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & FTTH SC APC Fibre Fast Connector ضعیف ضریب ورودی برای کابل قطره فیبر حراج

FTTH SC APC Fibre Fast Connector ضعیف ضریب ورودی برای کابل قطره فیبر

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & 9 در 1 ابزار فیبر نوری فیبر نوری ابزار نصب برای FTTH FTTB FTTX شبکه حراج

9 در 1 ابزار فیبر نوری فیبر نوری ابزار نصب برای FTTH FTTB FTTX شبکه

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & 19 اینچ FTTH فیبر نوری پانچ پنل 8 12 24 48 96 144 فیبر نوری جعبه شکاف حراج

19 اینچ FTTH فیبر نوری پانچ پنل 8 12 24 48 96 144 فیبر نوری جعبه شکاف

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & فیبر فیبر نوری FTTH کانال فیبر نوری تنها حالت 4 هسته طراحی رول رول حراج

فیبر فیبر نوری FTTH کانال فیبر نوری تنها حالت 4 هسته طراحی رول رول

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & MPO فیبر نوری پچ کابل ماژول 12 هسته Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX جعبه حراج

MPO فیبر نوری پچ کابل ماژول 12 هسته Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX جعبه

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & 5G RRU Base Station CPRI فیبر نوری Patch Cord LC FC Duplex CPRI Outdoor Black حراج

5G RRU Base Station CPRI فیبر نوری Patch Cord LC FC Duplex CPRI Outdoor Black

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & فیبر نوری Fiber Collimator فیبر تک فیبر با 1310nm 1490nm 1550nm فیلتر حراج

فیبر نوری Fiber Collimator فیبر تک فیبر با 1310nm 1490nm 1550nm فیلتر

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & 6 کانال CWDM Modux Demux مدول UPC / APC لهستانی با مانیتور کوپلینگ 1550nm حراج

6 کانال CWDM Modux Demux مدول UPC / APC لهستانی با مانیتور کوپلینگ 1550nm

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & LGX نوع ماژول FWDM Mux Demux 1310nm 1490nm 1550nm طول موج با 1 COM Port حراج

LGX نوع ماژول FWDM Mux Demux 1310nm 1490nm 1550nm طول موج با 1 COM Port

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & 8 16 کانال CWDM Mux Demux LGX BOX بخش های طول موج طولانی Multiplexer / Demultiplexer حراج

8 16 کانال CWDM Mux Demux LGX BOX بخش های طول موج طولانی Multiplexer / Demultiplexer

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & کاهش ضریب ورودی CWDM Mux Demux Single / دو فیبر فیبر نوری فیبر نوری Collimator حراج

کاهش ضریب ورودی CWDM Mux Demux Single / دو فیبر فیبر نوری فیبر نوری Collimator

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & MTP / MPO به فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری ماژول کاست MPO FTTH 12/24 هسته حراج

MTP / MPO به فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری ماژول کاست MPO FTTH 12/24 هسته

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & ABS DWDM Mux Demux تک فیبر نوری Multiplexer با پورت مانیتور برای سیستم WDM CATV منفعل حراج

ABS DWDM Mux Demux تک فیبر نوری Multiplexer با پورت مانیتور برای سیستم WDM CATV منفعل

کیفیت خوب DWDM Mux Demux & 10G MTP MPO فیبر نوری Patch Cord 8 الیاف Multi Mode دوبلکس LC Breakout Fanout حراج

10G MTP MPO فیبر نوری Patch Cord 8 الیاف Multi Mode دوبلکس LC Breakout Fanout

تاریخ

تاریخچه شرکت 1996 شرکت سرمایه پاورلینک تأسیس شد ، OEM / ODM را برای سیم بند ناف ، تقسیم کننده فیبر نوری و سایر اجزای غیرفعال تأسیس کرد 2002 Powerlink شروع به تهیه مبدل رسانه ای و تولید سوئیچ در Longgang ، شنژن...

خدمات

  شرکت شنژن Wangtong صنعت محدود محدود یک شرکت پیشرفته و پیشرفته خصوصی است که در زمینه توسعه تحقیقات ، تولید جهت ارائه محصولات و خدمات زیر فعالیت دارد: 1. محصولات شبکه FWDM، CWDM، DWDM mux و demux 2. GEPON GPON ...

تیم ما

تیم وانگ تانگ از جمله: بخش فروش گروه تحقیق و توسعه بخش خرید گروه مدیریت بخش حسابداری گروه کنترل کیفیت گروه تولیدی ...

دربارهی ما
شرکت شنژن Wangtong Industry Co.، Ltd در سال 2008 تاسیس شده در سال 2008، شرکت خصوصی با سرمایه گذاری اختصاصی در زمینه توسعه تحقیقات، تولید ارتباطات شبکه فیبر نوری سفارشی، محصولات نوری فعال و منفعل است. ما عمدتا تولید فیبر ...
تور کارخانه
کارگاه استاندارد و خط تولید
کنترل کیفیت
تضمین کیفیت به شدت کنترل تولید را کنترل کنید 1. تولید استاندارد 2. مجمع محصولات بازرسی 3.Quality تست سازگاری 5. تست عملکرد 6. تست محصول نهایی...
تماس با ما
نشانی : طبقه 5، Bulding A، Rongxun High-tech Industrail Park، Qinghu Community، LongHua District، ShenZhen (518109)
تلفن کاری :
86-755-33561801(زمان کار)
فکس : 86-755-33561801
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
طبقه 5، Bulding A، Rongxun High-tech Industrail Park، Qinghu Community، LongHua District، ShenZhen (518109)
تلفن:86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب DWDM Mux Demux تامین کننده. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.